(c) David Galle

Braka

David Galle
Messcherpe analyse van ons zelfdestructief gedrag
do 9 okt ’25 20:15
9 okt ’25
20:15
  • 9 okt ’25
    20:15
    OC Marke, Marke
    Hellestraat 6, 8510 Kortrijk

David Galle onderzoekt in zijn 7de avondshow ons zelfdestructief gedrag. Met humor houdt hij de vinger aan de pols van een zieke maatschappij. Mis deze scherpe en meeslepende comedy niet!

Het einde der mensheid.  
De knal waarmee we allemaal schreeuwend ten onder gaan.  
Die wil je niet meemaken.
Maar wat als het al gebeurd is?
Wat als we zonder het écht te beseffen al voorbij dat punt zijn.
Niet door een knal.
Maar door kleine beslissingen die we zelf hebben genomen en die ervoor hebben gezorgd dat alles is veranderd.  
We zijn er nog.
En we blijven gaan.  
In de verkeerde richting.
Maar alles
en iedereen
is BRAKA.

In zijn zevende show onderzoekt David Galle ons zelfdestructief gedrag op deze planeet en houdt hij - met de nodige humor - de vinger aan de pols van een maatschappij die te ziek lijkt om nog goed te functioneren. Braka is nieuwspraak gebruikt door de nieuwe generatie. Het betekent zowel kapot, moe, uitgeput en goedkope rommel. Volgens David verwoordt het exact de staat van de wereld waarin we nu leven. 

David Galle kent u misschien als acteur in Bevergem of als winnaar van de Comedy Casino Cup op Canvas. Hij is vooral verteller en heeft na meer dan 20 jaar een stevige live-reputatie in het brengen van meeslepende comedy met vlijmscherpe beschouwingen en trefzekere observaties. Hij startte een paar jaar geleden z’n eigen Comedyclub in Brugge en is met ‘Braka’ toe aan zijn 7e avondvullende show.  

Schouwburg Kortrijk is een trotse UiTpaspartner. Spaar punten of geniet van een verhoogd kortingstarief als je daar recht op hebt.