(c) Ryelandt Trio

Pianokwintetten Ryelandt en Shostakovich

Ryelandt Trio
Vergeten parels van eigen bodem
zo 25 apr ’27 11:00
25 apr ’27
11:00
  • 25 apr ’27
    11:00
    Concertstudio (Conservatoriumplein 1)
    Vanaf 11 jun ’26 10:00

Het nationaal en internationaal erkende Ryelandt Trio brengt een eerbetoon aan vergeten parels van eigen bodem. Als geen ander weten ze muzikaal erfgoed en hedendaagse kamermuziek te combineren.

Het Ryelandt Trio, opgericht in Brugge, onderscheidt zich door het brengen van boeiende programma’s die een breed publiek aanspreken en waarin vergeten parels van eigen bodem vaak een centrale rol spelen. Het trio zet zich zo in als ambassadeur van Vlaams muzikaal erfgoed van eigen bodem, met een focus op de werken van componisten zoals Joseph Ryelandt, Joseph Callaerts en Karel Mestdagh. 

Hun albums worden lovend ontvangen door onder andere De Standaard en krijgen regelmatig airplay op Klara, BRF 1 en France Musique. Daarnaast creëert het trio opmerkelijke projecten zoals ‘Ryelandt Trio plays Frank Zappa’ in BOZAR en ‘Liefs, Beethoven’, een muziektheatervoorstelling met Thomas Blondelle. Ze brengen ook regelmatig creaties van hedendaagse componisten in première. Zo werkten ze samen met Robert Groslot, Jasper Charlet en Mathias Coppens. Het trio heeft nationaal en internationaal erkenning gekregen op wedstrijden, waaronder een eerste prijs op het Concours Léopold Bellan in Parijs en de publieksprijs bij Supernova in deSingel. 

In samenwerking met Wilde Westen & Conservatorium Kortrijk.

Schouwburg Kortrijk is een trotse UiTPASpartner. Spaar UiTPASpunten tijdens de voorstelling.
Heb je recht op een ticket aan verhoogde tegemoetkoming?  Neem je UiTPAS bij de hand en reserveer je ticket online of telefonisch op 056 23 98 55. Langs komen kan ook bij onze ticketbalie
. Breng dan zeker ook je UiTpas mee.

(c) Ryelandt Trio
Inzoomen

Credits

Piano: Pieter-Jan Verhoyen. Viool: Jeroen De Beer. Cello: Pieter-Jan De Smet.

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje