(c) Valentin Boucq

Les Fêlures de Monsieur T. (8+)

Studio T.
Een poëtische en fysieke voorstelling over kwetsbaarheid en kracht
zo 20 dec ’26 18:00
20 dec ’26
18:00
  • 20 dec ’26
    18:00
    Schouwburg - Zaal OAAS
    Vanaf 11 jun ’26 10:00

Monsieur T. verlangt ernaar om anders te zijn. In een absurde zoektocht naar de ideale figuur neemt hij steeds nieuwe gedaantes aan. Tot onder al die lagen een klein iemand naar boven komt die gezien wil worden. Een poëtische en fysieke voorstelling over kwetsbaarheid en kracht.

Monsieur T. wordt door sommigen omschreven als mysterieus, maar zelf ziet hij zich als stil, nuchter en kalm. Een identiteit die hij liever zou uitwissen. Hij verlangt ernaar anders te zijn, een nieuwe huid voor zichzelf te maken. Uitwissen en weer opbouwen.

In ‘Les fêlures de Monsieur T.’ begint Monsieur T. aan een absurde zoektocht naar de ideale figuur. Hij probeert uit te vinden wie hij zou moeten zijn in een wereld vol verwachtingen. Wat moet hij doen om ideaal te zijn in de maatschappij waarin hij leeft? En wanneer wordt het verlangen om anders te zijn een bron van onderdrukking, twijfel en innerlijke strijd? 

Onder steeds nieuwe gedaantes probeert Monsieur T. zichzelf vorm te geven. Maar hoe meer hij verandert, hoe sterker iets onder die lagen begint te dringen: een klein, kwetsbaar iemand die gezien wil worden. 

Livia Jouan brengt een poëtische voorstelling waarin kwetsbaarheid en kracht moeiteloos met elkaar worden verweven. Ze toont hoe we maskers optrekken om te voldoen aan een ideaal en hoe die zoektocht ons tegelijk kan verpletteren en bevrijden. Met een sterke fysieke beeldtaal, acrobatie en een vleugje humor legt ze de barsten in Monsieur T. bloot. 

Schouwburg Kortrijk is een trotse UiTPASpartner. Spaar UiTPASpunten tijdens de voorstelling.
Heb je recht op een ticket aan verhoogde tegemoetkoming?  Neem je UiTPAS bij de hand en reserveer je ticket online of telefonisch op 056 23 98 55. Langs komen kan ook bij onze ticketbalie
. Breng dan zeker ook je UiTpas mee.

Credits

 Artistieke leiding: Livia Jouan. Spel: Vladimir Leroy & Livia Jouan. Regie: Paul Longuebray. Dramaturgie & regie-assistent: Sara Lemaire. Scenografie & rekwistieten: Carla Kühne. Lichtontwerp: Valentin Boucq. Geluids- en muziekontwerp: Karen van Schaik & Alice Vande Voorde met medewerking van Pierre Hurty, Michel Hatzigeorgiou, Tristan Bernoud & Yeabtsega Habtamu. Externe blik:  Claude Saint-Dizier & Raquel Silva. Naaiatelier: Cinzia Derom. Met de steun van: de Federatie Wallonië-Brussel, Algemene Dienst voor Artistieke Creatie - Dienst voor Kermis-, Circus- en Straatkunst. Coproducties & residenties: Latitude 50 Centrum voor circus- en straatkunst, PERPLX, Le Centre des Arts Scéniques, C’est Central, La Gare à Coulisses scène conventionnée Art en territoire -Straatkunst, La Cascade Pôle National Cirque, La Coopérative de Rue et de Cirque, ESAC, Wolubilis, Espace Périphérique, Station Circus & Circuswerkplaats Dommelhof. Beurzen: Circus Beaumarchais-SACD & Écriture en Campagne (Latitude50, Théâtre & Publics, la SACD en la SSA).

Ontdek ons aanbod

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje